Radość życia w TV POLSAT

Radość Życia” to nowy program Fundacji Polsat. Bohaterami programu są dzieci – podopieczni Fundacji Polsat, których największe marzenia będą spełniać popularni aktorzy, muzycy i sportowcy. Prowadzący Maciek Dowbor i ekipa Telewizji Polsat zamienią piękne sny małych pacjentów w rzeczywistość. W czasie emisji kolejnych odcinków widzowie będą mogli wysyłać SMS-y i zbierać pieniądze na leczenie bohaterów programu. Na antenie od 31 marca – sobota,  godz. 15.15.

W każdym odcinku zaproszone do udziału w programie gwiazdy będą spełniać marzenia najmłodszych. Często tych najbardziej przez los pokrzywdzonych, chorych i wymagających długotrwałej rehabilitacji, będących pod troskliwą opieką Fundacji Polsat. O uśmiech na twarzach tych dzieci będą zabiegać zaproszone gwiazdy i producenci programu. A marzenia dzieci są różne: od spotkania z ulubionym bohaterem serialu poprzez lot helikopterem po wycieczkę na Antarktydę.

W każdym, kolejnym wydaniu programu „Radość życia” poznamy inną gwiazdę, która przygotuje niespodziankę dla jednego z podopiecznych Fundacji Polsat. W tym programie udział biorą bowiem znane osobistości ze świata kina, telewizji, sportu i estrady oraz dzieci, które Fundacja Polsat otoczyła opieką i pomaga im powrócić do zdrowia – przywraca radość życia, spełniając ich największe marzenia.

To gwiazda przygotowuje niespodziankę dla dziecka. Również dla widzów przez cały czas trwania programu pozostanie zagadką, w jaki sposób wykona ona swoje zadanie i spełni marzenie dziecka.

W pierwszym odcinku programu poznamy Patryka. Patryk (chory na mukowiscydozę) ma 9 lat i wielkie marzenie – chciałby zagrać w filmie. Hania Śleszynska, czyli Siostra Basen z serialu „Daleko od Noszy”, postanawia zrobić dziecku niespodziankę i to marzenie spełnić. Pomaga jej prowadzący program, Maciek Dowbor, który zabiera chłopca w pasjonującą podróż po aktorskim świecie. Patryk bierze udział m. in. w castingu do serialu telewizyjnego oraz próbach w szkole teatralnej. Na koniec staje przed zaskakującym wyzwaniem, któremu musi sprostać. Czy mu się powiedzie i spełni swoje marzenie? Zapraszamy w sobotę 31. marca o godzinie 15.15. Źródło: www.polsat.com.pl  www.fundacjapolsat.org.pl