Strona główna · Rozrywka · Daniel Mach na składance Dance Zone

Daniel Mach na składance Dance Zone

14 kwietnia br. ukaże się na rynku muzycznym składanka Dance Zone pt. "Daniel Mach, Mattias Corn & Friends", na której zagości Daniel Mach z utworem "Talking to the moon", "If I Could Be You" oraz "Cystic Fibrosis (Club Mix)". Daniel jest młodym zdolnym producentem muzycznym chorym na mukowiscydozę.

Daniel Mach to młody Polski producent pochodzący ze Śląska, swoją pierwszą przygodę z muzyką zaczął już będąc małym dzieckiem, gdy w wieku 4 lat dostał swój pierwszy instrument klawiszowy, na którym uczył się wygrywać melodie. Początki z tworzeniem muzyki rozpoczęły się z końcem wakacji 2006 roku, do nagrywania własnych produkcji muzycznych natchnęła go muzyka jego idola, czyli włoskiego pruducenta GiGi D'Agostino.

Daniel preferuje style muzyki elektronicznej. W swojej niedługiej karierze może pochwalić się wyróżnieniem w konkursie na najlepszy remix nagrania "Dynamit" zespołu Aisha i Delfin.

Jakie plany na przyszłość? Na pewno rozwijanie się w dziedzinie muzyki, nawiązanie współpracy z wytwórnią, która pomoże mu w realizacji nagrania oraz wydania singla lub albumu "Cystic Fibrosis".

Więcej na stronie www.streemo.pl/danielmach

Kontakt do Daniela:
e-mail:  daniel-mach@wp.pl

Opublikowano: 24.03.2008. 18:33