,

Daniel Mach na składance Dance Zone

14 kwietnia br. ukaże się na rynku muzycznym składanka Dance Zone pt. „Daniel Mach, Mattias Corn & Friends”, na której zagości Daniel Mach z utworem „Talking to the moon”, „If I Could Be You” oraz „Cystic Fibrosis (Club Mix)”. Daniel jest młodym zdolnym producentem muzycznym chorym na mukowiscydozę.

Daniel Mach to młody Polski producent pochodzący ze Śląska, swoją pierwszą przygodę z muzyką zaczął już będąc małym dzieckiem, gdy w wieku 4 lat dostał swój pierwszy instrument klawiszowy, na którym uczył się wygrywać melodie. Początki z tworzeniem muzyki rozpoczęły się z końcem wakacji 2006 roku, do nagrywania własnych produkcji muzycznych natchnęła go muzyka jego idola, czyli włoskiego pruducenta GiGi D’Agostino.

Daniel preferuje style muzyki elektronicznej. W swojej niedługiej karierze może pochwalić się wyróżnieniem w konkursie na najlepszy remix nagrania „Dynamit” zespołu Aisha i Delfin.

Jakie plany na przyszłość? Na pewno rozwijanie się w dziedzinie muzyki, nawiązanie współpracy z wytwórnią, która pomoże mu w realizacji nagrania oraz wydania singla lub albumu „Cystic Fibrosis”.

Więcej na stronie www.streemo.pl/danielmach

Kontakt do Daniela:
e-mail:  daniel-mach@wp.pl