Radio ESSEN dla Pauliny Pawlak

„Jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało, że takie słowa będę musiał tutaj napisać. Każdy dzień dawał nadzieje, na to że będzie dobrze. Niestety Bóg chciał inaczej. Paulinka odeszła 12 stycznia 2010 r. około godz. 8:00 zostawiając w smutku rodzinę, znajomych i przyjaciół…”

Radio ESSEN włączyło się do akcji pomocy dla chorej na mukowiscydozę, 20-letniej Pauliny Pawlak. W niedzielę 8 listopada 2009 r. rozpoczęto akcję, której celem jest zebranie gadżetów na aukcje, które w formie on-line będą prowadzone na antenie Radia Essen, a zebrany dochód będzie przeznaczony na pomoc w leczeniu Paulinki.

Do końca tego tygodnia przyjmujemy wszystkie zgłoszenia rzeczy przeznaczonych na aukcje. Jeżeli masz niepotrzebną rzecz, a ta rzecz przedstawia jakąś wartość i przeszkadza Ci kiedy robisz porządki – nic prostszego. My uzgodnimy z Tobą sposób odebrania przedmiotu z przeznaczeniem na licytacje. Przedmiotem licytacji może być wszystko oprócz art. spożywczych i alkoholu.

Paulina Pawlak

Od 15 listopada 2009 r. wszystkie przedmioty zostaną wystawione na specjalnych aukcjach prowadzonych na antenie Radia Essen. Sposób w jaki to się odbędzie to jeszcze niespodzianka ale na pewno wszystko usłyszycie. Równocześnie odbędą się konkursy z nagrodami dla słuchaczy.

Całkowity dochód z wszystkich aukcji będzie przeznaczony dla Pauliny Pawlak. Radio Essen nie ponosi żadnych korzyści finansowych z prowadzonej akcji.

Źródło: Radio ESSEN